27Kwi
Aktualności

Road Maraton i Cyklokarpaty

Góra Świętej Anny areną rywalizacji w klasyku Annogórskim cyklicznie organizowanym przez Road Maraton Team – zgrany zespół osób, o których śmiało można powiedzieć, że kochają i rozumieją kolarstwo amatorskie, czego najlepszym efektem są dobrze zorganizowane wyścigi!

W Rysianka Team oprócz kolarzy górskich znajdują się osoby, którym kolarstwo szosowe jest szczególnie bliskie. Stale poszerzamy i zachęcamy do przyłączenia się do rodziny Rysiów – szosowców, którzy świetnie się czują na szosie i trenują w ciężkim terenie górskim, ciesząc się osiągnięciami.

Romek Bułka startujący w naszych barwach razem z innymi zawodnikami wystartowali z rynku w Lęsnicy, by zmagać się w tej szosowej rywalizacji w pobliżu Góry Świętej Anny.

Roman Bułka – Rysianka Team

Zapraszamy na kolejne szosowe zmagania! Już 11.05 zostanie rozegrana
10. edycja Rajcza Tour. Zapraszamy w okolice Węgierskiej Górki. To kontynuacja tradycji ścigania w górach! Jest połączeniem klasycznego maratonu: odcinek 34 km od startu przez Słowację aż po przeł. Kotelnica oraz górskiej karuzeli na 20 km pętli, która nawiązuje do kultowej etapówki Road Trophy. Całość nie przekracza 75 km, ale gromadzi sporo, bo prawie 1550 m przewyższeń!

W Przemyślu odbyła się 2. edycja Cyklokarpat w której reprezentował nas kolega Maciek Bobola. Warunki były nieporównywalnie lepsze niż w Wierchomli i zgromadziły wielu nieobecnych wtedy kolarzy. Rywalizacja jak zwykle była ostra. Maciek zadowolony dotarł na metę zlokalizowaną na rynku w Przemyślu z satysfakcjonującym rezultatem.

Maciek Bobola

Zobacz więcej

DOŁĄCZ DO NAS