01Wrz
Aktualności

XXIII Finał Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim FC 2018

Na południu Polski, w słonecznej Małopolsce na ziemi Tarnowskiej a dokładnie w Zbylitowskiej Górze odbył się XXIII Finał Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim FC 2018 na starcie nie zabrakło oczywiści zawodników oraz sympatyków klubu z Węgierskiej Górki

Co prawda na starcie wyścigu stanął tylko jedne Ryś, jednak było go pełno na całej trasie, gdyż niebawem ukaże się jego film z tej imprezy. W kategorii damskiej Elite Women 2018 bezkonkurencyjna okazała się Anna Prokop z Tarnowa. W kategorii G ponoć najszybszej tego dnia gościnnie wystąpił Kapitan Ameryka, dla znajomych Aleksander Brich zajmując dobre 5 miejsce, na nieco gorszej pozycji bo na 9 miejscu zameldował się reprezentant Rysianka MTB Team Race Krzysztof Łabno vel Chris.

Jak udało nam się ustalić rewelacyjnie przygotowana trasa przez Tomka Niedźwiedzkiego na spółkę z Marcinem Bialikiem udało im się w expresowym tempie przygotować fajne zawody na bardzo wymagającej i interwałowej trasie pełnej niespodzianek. Od kilku dni utrzymywała się wspaniała pogoda co zwiastowało rewelacyjne zawody.

Zobacz więcej

DOŁĄCZ DO NAS