19Paź
Aktualności

Park Rowerowy Rysianka OTWARTY

Park Rowerowy w Węgierskiej Górce został oficjalnie otwarty. Pumptrack już od pewnego czasu jest wykorzystywany przez młodszych i starszych do zabawy. Spotykają się na nim miłośnicy „pump”-owania i ostrej jazdy po bandach. Mieli okazje wziąć w dniu otwarcia udział w zawodach zorganizowanych przez Rysianka Team.

W tym dniu został także przedstawiony uczestnikom otwarcia, kolejny tor „Mały Ryś”, przeznaczony dla najmłodszych i tych , którzy chcą uczyć się jazdy z wykorzystaniem elementów, w które został wyposażony tor. Huśtawka, jazda po korzeniach, kładka, „tor – żmija” i inne.

Zawody odbyły się na torze Mały Ryś oraz pumptracku. Zgromadziły prawie 100 uczestników, którzy rywalizowali podczas konkurencji rowerowych. Na pumptracku rozegrano jazdę na czas w kilku kategoriach. Najmłodsi mieli do wykonania 1 okrążenie, a starsze roczniki 2 okrążenia.

Świetna zabawa i piknikowa atmosfera w sportowej otoczce świetnie się udała. Gratulacje dla zwycięzców. Serdeczne podziękowania dla rodziców i przyjaciół kibicującym Rysianka Team-owi w działaniach na rzecz budowy bikeparku w Węgierskiej Górce.


Zobacz więcej

DOŁĄCZ DO NAS