Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe „Rysianka”

ul. Wyspiańskiego 22,
34-350 Węgierska Górka

Adres naszej strony internetowej to: http://rysiankateam.pl.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

Jeśli napiszesz do nas wiadomość poprzez formularz kontaktowy, zgadzasz się aby twoje dane osobowe przetwarzane były w celu realizacji odpowiedzi na przesłane zapytanie. Tak wyrażoną zgodę można wycofać w dowolnym momencie a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Zewnętrzne systemy statystyk takie jak Google Analytics mogą pozostawić pliki cookies w celu rozróżniania użytkowników. Dokładne informacje TUTAJ.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Jeśli napiszesz do nas wiadomość poprzez formularz kontaktowy, twoje dane osobowe przetwarzane będą tak długo jak będzie to konieczne, żeby odpowiedzieć na zapytanie.

Jakie masz prawa do swoich danych

Możesz zażądać edycji bądź usunięcia części lub całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Z kim dzielimy się danymi

Twoje dane dostępne są tylko dla nas.

Nasze dane kontaktowe

Administratorem danych jest Beskidzkie Stowarzyszenie Sportowe „Rysianka” – ul. Wyspiańskiego 22, 34-350 Węgierska Górka.

W celu edycji/usunięcia twoich danych prosimy o wiadomość e-mail na adres: kontakt@rysiankateam.pl

DOŁĄCZ DO NAS