25Sie
Aktualności

UPHILL Rysianka

Organizowane przez Stowarzyszenie Rysianka zawody Uphill-owe na kultową Rysiankę zgromadziły wielu fanów beskidzkich podjazdów. Rzesze kibiców dopingowały finiszujących zawodników u stóp schroniska na Hali Rysiance. Do pokonania było 10 km i 700 m w pionie. Najszybszemu zawodnikowi zajęło to nie co ponad 43 minuty!!! Pogoda rozpieszczała kibiców, zawodnicy „musieli” się zmierzyć ze słoneczną aurą, która przy bezwietrznej pogodzie była zmorą i ciężką przeprawą na Rysiankę.

Odcinek specjalny „Sztywny Ryś”, którzy wyznaczyli organizatorzy do specjalnej nagrody pokonało bezbłędnie 5-ciu zawodników. Chodziło o podjechanie sztywnego podjazdu 25-28 % po szutrze, na długości ok 200 m bez podpórki.

Klasyfikacja końcowa była prowadzona w kategorii kobiet i mężczyzn.

Wśród kobiet triumfowały:

  1. Kaczmarzyk Katarzyna – Hotel Podium Wisła Diagnostix
  2. Pezda Klaudia – Sports Coaching MTB Team
  3. Łysień Anna – Bełk

Wśród mężczyzn:

  1. Ciok Remigiusz – Remik Bike
  2. Grudzień Krzysztof – Odkrywcy Taurus Cycling Team
  3. Miodoński Jarek Sikuś – Sport Pasja

Świetna atmosfera wśród startujących i kibiców sprawiała, że zawody upłynęły w pozytywnych wibracjach rowerowych bardzo szybko. Czekamy na kolejną edycję, która z pewnością przyniesie wiele wrażeń. Organizatorzy zapewnili moc nagród !!! Główne nagrody w kategoriach K i M to profesjonalne i wartościowe kajaki ROTEKO, którymi triumfatorzy spłynęli z Rysianki w wyśmienitych humorach.

Zobacz więcej

DOŁĄCZ DO NAS